Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Skałka - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice(Skałka + 24 km)

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Ogrzewanie podłogowe na każdej kondygnacji Elektryczne rolety.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty Agnieszka   Polecam na sprzedaż - 3 pokojowe , dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie w samym centrum zielonego i spokojnego Biskupina, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł66,50 m² 14 857 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

ul. Maślicka, okolice Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Nowoczesne, śliczne, w bardzo dobrym standardzie czteropokojowe mieszkanie o pow. 66,50 mkw. z balkonem w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronna 33m2 kawalerka z oddzielną kuchnią usytuowana w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Wrocławia. Zabytkowe fasady zachowane na zewnątrz i w holu.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł44,20 m² 16 515,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю по-русски Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i m. postojowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Koszyce Wielkie(Skałka + 12 km)

640 000 zł73 m² 8 767,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Tylko u nas! Oferta bez prowizji od Kupującego! Oferujemy do sprzedaży cztery nowobudowane apartamenty położone w miejscowości Koszyce Wielkie w bliskiej odległości od granic Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! przestronny lokal mieszkalny na parterze! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na parterze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł97,08 m² 10 187,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 97 m2, położone jest na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Skałka

Skałka,śląskie

84 000 zł30 m² 2 754,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do odświeżenia 32 m2 Opis Mieści się w budynku czterokondygnacyjnym na 3 piętrze. W dzielnicy Skałka.Cicha spokojna okolica bliskie sąsiedztwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skałka

Skałka,śląskie

105 000 zł40 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 40 m2 - cena do negocjacji! rezerwacja Opis Do sprzedania mieszkanie do remontu o powierzchni 40 m2 w Jaworznie na Skałce. Mieszkanie składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skałka

Skałka,śląskie

107 500 zł33 m² 3 237,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie po generalnym remoncie 33,20m2. Opis Łączna powierzchnia mieszkania to 33,20m2. Mieści się w budynku czterokondygnacyjnym na 3 piętrze, w dzielnicy Skałka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij